OSUSZANIE PO ZALANIU WARSZAWA

Osuszanie po zalaniu jak również profesjonalne osuszanie mieszkań świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego, natomiast głównie osuszamy w mieście Warszawa

Firma Dryfast od wielu lat świadczy profesjonalne usługi osuszania budynków i mieszkań po zalaniu. Korzystamy z najlepszej technologii, ciągle się rozwijamy dzięki braniu udziału w branżowych szkoleniach. Na nasze usługi zawsze dajemy gwarancję. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty na usługę osuszania.

OSUSZANIE PO ZALANIU

Jedną z najczęstszych przyczyn zalania mieszkania jest awaria instalacji znajdującej się w mieszkaniu lub budynku, jak też instalacji przyłączy urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie domowym np. pralki, zmywarki, lodówki. Rzadziej do zalań dochodzi na skutek nieszczelności instalacji kanalizacyjnej, gdyż w tym przypadku mamy raczej do czynienia z procesem o dłuższym horyzoncie czasowym, a o samym problemie dowiadujemy się najczęściej po wystąpieniu efektów ubocznych tj. zawilgocenia się ścian lub pojawienia się na ścianach wykwitów pleśni. Zalania mieszkań nasilają się wraz z nastaniem okresu wakacyjnego, gdyż wtedy statystycznie więcej ludzi opuszcza miejsca zamieszkania na okresy kilku lub kilkunastodniowe. Wystąpienie podczas nieobecności awarii powoduje często duże zalanie, które rozprzestrzenia się na wiele sąsiadujący pomieszczeń lub nawet mieszkań, a czasami w budynkach spotyka się zalania lokali występujących na niższych piętrach.

osuszanie mieszkań po zalaniu warszawa

Praktycznie w każdym takim przypadku mam do czynienia ze skutkami zalań, które można ocenić wzrokowo tj. mokre ściany, podłoga lub sufit, ale najczęściej również mamy do czynienia z zalaniami podposadzkowymi, gdyż znajdująca się w pomieszczeniach woda przedostaje się poprzez dylatacje przyścienne pod warstwę posadzki (jastrychu i izolacji cieplnej). Tego zalania bezpośrednio na obiekcie nie widać, ale sama konieczność osuszania podposadzkowego może być stwierdzona poprzez przeprowadzenie niezbędnych pomiarów parametrów substancji budowlanej tj. zawilgocenia ścian, posadzek, oraz warstw podposadzkowych. Do tego celu niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych, wiedzy i doświadczenia, jak w sposób nieuciążliwy z możliwie niewielką ingerencją w substancje budowlaną przeprowadzić konieczne pomiary.

osuszanie mieszkania po zalaniu warszawa

W naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze dostępne technologie i aktualną wiedzę dotyczącą najlepszych europejskich praktycznych rozwiązań i w odróżnieniu do innych firm łączymy następujące elementy:

  • ekonomiczność procesu osuszania – usługa jest możliwie szybka i tania, oraz małoinwazyjna
  • minimalizacją uciążliwości, poprzez obniżenie hałasu i zmniejszenie niezbędnych czynności ingerencji w substancję budowlaną
  • negatywnego wpływu na zdrowie człowieka, dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, urządzeń filtrujących i referencyjnych pomiarów.

osuszanie po zalaniu warszawa i okolice - dlaczego My?

Doświadczenie

Tematem osuszania po zalaniu zajmujemy się od wielu lat. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami w temacie osuszania

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem. Bierzemy nieustannie udział w branżowych szkoleniach.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku. dzięki temu do tematu każdego zalania możemy podejśc w indywidyalny sposób.

Gwarancja

Znamy technologię z której korzystamy dlatego na wszystkie nasze usługi dajemy pisemną gwarancję. Dodatkowo pomożemy także przygotowac dokumentację dla ubezpieczalni.

osuszanie po zalaniu cena

Cena usługi za osuszania po zalaniu to kwestia bardzo indywidualna i zależna od wielu czynników. Ciężko jest więc nawet określić pułap cenowy bez wcześniejszej analizy. W celu ustalenia ceny za osuszanie prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Dryfast. Do przeprowadzenia procesu osuszania musimy się odpowiednio przygotować. Przeprowadzimy oględziny, określimy jaka technologia będzie potrzebna dla danego przypadku i przygotujemy plan osuszania. 

osuszanie po zalaniu mieszkania warszawa - OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

OSUSZANIE PO ZALANIU - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy profesjonalną firmą i wszystkim zajmiemy się sami, prosimy jedynie o udostępnienie zalanych powierzchni i dostęp do energii elektrycznej. Szczegóły omawiany zawsze na konkretnym obiekcie.

Dysponujemy technologią osuszania, która jest aktualnie najbezpieczniejsza dla poszkodowanego ze specjalnym systemem filtracji i nic nie stoi na przeszkodzie, aby w osuszanym mieszkaniu mieszkać. Zawsze dobieramy odpowiednie urządzenia pod kątem wydajności i hałasu, a całą instalację przeprowadzamy tak, aby była możliwie mało uciążliwa.

Technologia adsorpcyjna polega na wtłaczaniu suchego powietrza pod posadzkę. Jest to stara technologia sprzed kilkunastu lat, która nie może być stosowana w wielu krajach europejskich np. w Niemczech. W Polsce nie ma na ten temat unormowania. Technologia wtłaczania powietrza pod posadzkę jest bardzo niebezpieczna dla mieszkańców, bowiem wylatujące powietrze spod posadzki zawiera patogeny grzybów, pleśni, bakterie, które potem rozprzestrzeniają się po całym mieszkaniu stwarzając zagrożenie chorobotwórcze. Po tygodniu od zalania zaczynają się pod posadzką procesy gnilne, a potem to wszystko ląduje w mieszkaniu. To Państwo oddychacie tym powietrzem przez wiele dni i to Państwo się trujecie, a nie firma która w ten sposób przeprowadza proces suszenia i nie likwidator ubezpieczeniowy, który sugeruje zawsze wariant najtańszy. Postawcie sobie Państwo pytanie na ile wyceniacie swoje zdrowie. Możemy oczywiście zrobić taką instalację, ale stanowczo ją odradzamy, alergicy, starsze osoby lub małe dzieci mogą ją boleśnie odczuć.

Prawdopodobnie firma była nierzetelna, skróciła proces suszenia, ale pracownicy tej firmy wiedzieli, że obiekt nie jest wysuszony więc zabronili instalacji listw, aby ściany i posadzka dalej same się miesiącami suszyły. Zalecamy zatem korzystanie z innych firm. Po naszych instalacjach osuszających klient może przystąpić do odnawiania mieszkania, malowania i instalacji listw. Wilgoć zabieramy z lokalu razem z maszynami.