OSUSZANIE PODŁOGI PO ZALANIU

Z koniecznością osuszania podłogi mamy najczęściej do czynienia w procesach osuszania technologicznego w nowo wybudowanych obiektach, w których wykonano posadzki (jastrychy), ścianki działowe lub przeprowadzono wewnętrzne prace remontowe lub tynkarskie. Na wszystkich etapach prac budowlanych i wykończeniowych stosuje się materiały, które do aplikacji wymagają wykorzystania w odpowiednich proporcjach domieszki wody. Po czasie wiązania się materiałów pozostaje zawsze w substancji budowlanej duża część wody, która powinna zostać z niej usunięta, gdyż uniemożliwia ona przeprowadzanie kolejnych etapów prac wykończeniowych.

Obecnie wykorzystuje się szczelne okna i izolację ze styropianu, co uniemożliwia swobodne oddanie przez obiekt wilgoci technologicznej do otoczenia. W takim przypadku przeprowadza się osuszanie technologiczne, czyli osuszanie kondensacyjne wraz z wmuszeniem odpowiedniej cyrkulacji powietrza z zachowaniem ściśle kontroli wydajności osuszania i temperatury. Każdy proces osuszania powinien być poprzedzony wykonaniem na obiekcie niezbędnych pomiarów parametrów substancji budowlanej tj. zawilgocenia ścian i posadzek, oraz doborem odpowiedniej technologii. Do tego celu niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych, wiedzy i doświadczenia, jak w sposób nieuciążliwy przeprowadzić konieczne pomiary.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody.

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

OSUSZANIE PODŁOGI DAJE NASTĘPUJĄCE KORZYŚCI:

  • Oszczędności czasu i pieniędzy, dzięki skróceniu czasu inwestycji i prac wykończeniowych
  • Umożliwienie zabudowę materiałów wykończeniowych wrażliwych na wilgoć np. paneli, parkietów lub innych typów posadzek drewnianych
  • Zmniejszenie kosztów prac wykończeniowych, gdyż dosuszone posadzki nie wymagają stosowania specjalnych dodatkowych i drogich gruntów, które mają odcinać wilgoć resztkową zawartą w substancji budowlanej
  • Zmniejszenie kosztów ogrzewania
  • Zapobieganie rozwojowi grzybów i pleśni w substancji budowlanej o podwyższonej wilgotności

Firma Dryfast Sp. z o.o. oferuje szybkie przeprowadzenie procesu technologicznego osuszania podłóg instalując na obiekcie specjalnie skonstruowane do tego celu profesjonalne, nowoczesne i wydajne osuszacze, wraz z wentylatorami i w razie potrzeby nagrzewnicami, promiennikami i innymi urządzeniami towarzyszącymi, tak aby optymalnie dobrać technologię do konkretnego przypadku. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu branżowym, oraz nowoczesnych, bezpiecznych i energooszczędnych urządzeniach.

OSUSZANIE BUDYNKÓW WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE