...

Osuszanie podłogi Warszawa

Osuszanie Podłogi Warszawa

Osuszanie podłogi Warszawa to jedna z wielu usług w ofercie firmy Dryfast Sp. z o.o. Osuszanie podłóg w budynkach, kamienicach lub obiektach przemysłowych wymagane jest najczęściej na skutek powodzi lub awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Konieczne są wtedy niezwykle szybkie i skuteczne działania mające na celu nie tylko usunięcie skutków ale także namierzenie przyczyny problemu. Wykonujemy także osuszanie podłogi z wilgoci technologicznej w przypadku prowadzenia prac budowlanych bądź remontowych.   Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji o naszej ofercie. 

Osuszanie podłogi Warszawa

Z koniecznością osuszania podłogi mamy najczęściej do czynienia w procesach osuszania technologicznego w nowo wybudowanych obiektach, w których wykonano posadzki (jastrychy), ścianki działowe lub przeprowadzono wewnętrzne prace remontowe lub tynkarskie. Na wszystkich etapach prac budowlanych i wykończeniowych stosuje się materiały, które do aplikacji wymagają wykorzystania w odpowiednich proporcjach domieszki wody. Po czasie wiązania się materiałów pozostaje zawsze w substancji budowlanej duża część wody, która powinna zostać z niej usunięta, gdyż uniemożliwia ona przeprowadzanie kolejnych etapów prac wykończeniowych.

Osuszanie podłogi z wilgoci technologicznej

Obecnie wykorzystuje się szczelne okna i izolację ze styropianu, co uniemożliwia swobodne oddanie przez obiekt wilgoci technologicznej do otoczenia. W takim przypadku przeprowadza się osuszanie technologiczne, czyli osuszanie kondensacyjne wraz z wymuszeniem odpowiedniej cyrkulacji powietrza z zachowaniem ściśle kontroli wydajności osuszania i temperatury. Każdy proces osuszania powinien być poprzedzony wykonaniem na obiekcie niezbędnych pomiarów parametrów substancji budowlanej tj. zawilgocenia ścian i posadzek oraz doborem odpowiedniej technologii. Do tego celu niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych, wiedzy i doświadczenia, jak w sposób nieuciążliwy przeprowadzić konieczne pomiary.

Osuszanie podłogi daje następujące korzyści:

  • Oszczędności czasu i pieniędzy, dzięki skróceniu czasu inwestycji i prac wykończeniowych
  • Umożliwienie dalszych prac z materiałami wykończeniowych wrażliwymi na wilgoć np. panele, parkiety lub innych typy posadzek drewnianych.
  • Zmniejszenie kosztów prac wykończeniowych, gdyż dosuszone posadzki nie wymagają stosowania specjalnych dodatkowych i drogich gruntów, które mają odcinać wilgoć resztkową zawartą w substancji budowlanej.
  • Zmniejszenie kosztów ogrzewania.
  • Zapobieganie rozwojowi grzybów i pleśni w substancji budowlanej o podwyższonej wilgotności.

Firma Dryfast Sp. z o.o. oferuje szybkie przeprowadzenie procesu technologicznego osuszania podłóg instalując na obiekcie specjalnie skonstruowane do tego celu profesjonalne, nowoczesne i wydajne osuszacze, wraz z wentylatorami i w razie potrzeby nagrzewnicami, promiennikami i innymi urządzeniami towarzyszącymi, tak aby optymalnie dobrać technologię do konkretnego przypadku. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu branżowym oraz nowoczesnych, bezpiecznych i energooszczędnych urządzeniach.

Dlaczego Osuszanie podłogi z DryFast?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody.

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

Profesjonalne osuszanie podłogi Warszawa i okolice

Firma Dryfast specjalizuje się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. 

0 +

lat na rynku

0

specjalistów

0 +

realizacji rocznie

0

urządzeń

OSUSZANIE PODŁOGI WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Osuszanie podłogi cena

Zanim będziemy w stanie określić koszt osuszania musimy ustalić wiele czynników środowiskowych i na tej podstawie przygotowujemy ofertę dla naszej usługi. Zachęcamy do kontaktu a po zapoznaniu się ze szczegółami sporządzimy wycenę usługi.

Skuteczne osuszanie podłogi Warszawa - firma Dryfast

Firma Dryfast Sp. z o.o. oferuje profesjonalne osuszanie ścian, murów, posadzek itp. Podstawą naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych, bezpiecznych i energooszczędnych urządzeń do skutecznego osuszania. Zbagatelizowanie zalania lub zawilgocenia może spowodować odrzucenie przez ubezpieczyciela roszczenia wypłaty odszkodowania. Szkoda będzie się powiększać, następować będzie degradacja mienia, a ewentualna późniejsza restytucja będzie trwała dłużej i będzie bardziej kosztowna. W takich przypadkach zalecane jest powierzenie rozwiązania problemu specjalistycznej firmie, która da gwarancję minimalizacji całkowitych kosztów.

Osuszanie podłogi - Warszawa i okolice

Oferujemy osuszanie podłogi na terenie całej Warszawy. Osuszamy podłogi w takich dzielnicach Warszawy jak: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.