...

Osuszanie ścian Warszawa

Osuszanie ścian Warszawa

Osuszanie ścian Warszawa to jedna z wielu usług w ofercie firmy Dryfast Sp. z o.o. Osuszanie ścian to zabieg konieczny w przypadku, gdy w budynku dojdzie do zalania, powodzi lub gaszenia pożaru. Usługa taka konieczna jest także wtedy, gdy chcemy przyspieszyć proces schnięcia ścian podczas budowy lub remontu. Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie w branży osuszania wsparte wykorzystywaniem najnowocześniejszych metod oraz sprzętu. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji odnośnie naszej oferty.

Osuszanie ścian z wilgoci

Osuszanie ścian jest konieczne w przypadku wystąpienia podwyższonej wilgotności ściany i należy wówczas przeprowadzić odpowiedni proces osuszania kondensacyjnego z zachowaniem ścisłej kontroli wydajności osuszania i temperatury. Każdy proces osuszania ścian powinien jednak być poprzedzony wykonaniem na obiekcie niezbędnych pomiarów parametrów substancji budowlanej tj. zawilgocenia ścian, posadzek oraz ewentualnie warstw podposadzkowych. W tym celu niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych, wiedzy i doświadczenia, aby konieczne pomiary  przeprowadzić w sposób nieuciążliwy.

Osuszanie ścian po zalaniu

Jeżeli zawilgocenie ścian nastąpiło wskutek odkrytej awarii przyczyna jest oczywista i możemy wtedy niemalże natychmiast przeciwdziałać. Proces osuszania musi wówczas nastąpić szybko i sprawnie, aby nie doprowadzić do rozwoju grzybów, bakterii i pleśni. Dokładne pozbycie się wilgoci jest kluczowe dla zdrowia osób, które przebywają w budynku a głównie narażone są dzieci i osoby z alergiami. 

Jednak jeżeli ściany są wilgotne przy nieznanych przyczynach wymagane jest wykonanie pomiarów substancji budowlanej, znalezienie przyczyny wilgoci, usunięcie przyczyny i przeprowadzenie procesu osuszania. W każdym przypadku firma Dryfast Sp. z o.o. posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wykonać niezbędne pomiary i odpowiednio dobrać technologię do osuszania ścian.

Wilgoć na ścianie - jak się pozbyć?

W internecie możemy natrafić na wiele domowych sposobów na pozbycie się wilgoci ze ścian. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że samodzielne pozbycie się nadmiaru wody nie jest wcale takie proste a nieumiejętne wykonanie procesu osuszania może w dłuższej perspektywie przynieść więcej szkód niż korzyści.

Jako firma Dryfast dobierzemy najodpowiedniejszą, najmniej inwazyjną metodę osuszania. Od lat z powodzeniem stosujemy najnowocześniejszy dostępny sprzęt uznanych producentów. Działamy do skutku realizując plan i regularnie nadzorując proces osuszania poprzez systematyczne wykonywanie pomiarów wilgotności w ścianie. Wybierając naszą ofertę zapewniamy:

– oszczędność czasu i pieniędzy – osuszamy jednorazowo i skutecznie,
– zminimalizowanie szkody oraz szybki powrót do komfortowych warunków,
– bezinwazyjną metodę najczęściej nie wymagającą żadnych robót budowlanych,
– zminimalizowanie do zera ryzyka rozwoju niebezpiecznych grzybów i pleśni,
– usunięcie nieprzyjemnego zapachu stęchlizny,
– pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej,
– opiekę nad obiektem do czasu zakończenia procesu osuszania.

Osuszanie ścian warszawa i okolice - dlaczego my?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody.

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

Osuszanie ścian po zalaniu cennik

Wycena usługi osuszanie ścian to kwestia, na którą składa się wiele czynników, które należy zbadać i określić. Zachęcamy do kontaktu a nasi specjaliści po zapoznaniu się z problemem będą mogli zaproponować odpowiednia technologię oraz wycenę.  

OSUSZANIE ŚCIAN WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.