...

Odgrzybianie Warszawa

Odgrzybianie Warszawa

Odgrzybianie oraz usuwanie pleśni jest oferowane i realizowane przez naszą firmę wraz z procesem osuszania obiektu. Tworzenie się zarodników pleśni i grzybów zaczyna się już w siódmym dniu po zalaniu. Jeżeli mamy do czynienia z zalaniem podposadzkowym nie jesteśmy w stanie tego nawet zauważyć. Zarodniki pleśni i grzybów tworzą się również na ścianach w pomieszczeniach, w których następuje proces kondensacji wody i odkładanie się jej na powierzchniach, które mają temperaturę niższą od temperatury punktu rosy.

Odgrzybianie Warszawa

Przekroczenie w pomieszczeniu optymalnych relacji pomiędzy temperaturą i wilgotnością powietrza, wraz ze zbyt zimną ścianą powoduje powstawanie na ścianie zarodników pleśni. Z podobnym efektem mamy do czynienia również w przypadku przekroczenia temperatury nieco wyższej określanej jako punkt powstawania pleśni w miejscach, w których nie ma przepływu powietrza np. wnętrza szaf przesuwnych, ściany za meblami, obrazami, kanapą itp.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody.

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

Odgrzybianie ścian Warszawa

Istnieje wiele tysięcy różnych rodzajów grzybów pleśniowych, które dla nas są widoczne jako ciemne, czarne odcienie na ścianie, ale najgroźniejsze są te, które występują w stanie rozproszonym i są niewidoczne dla oka. Dlatego są one bardziej niebezpieczne i przy długotrwałym wdychaniu znacząco zwiększają ryzyko zachorowania i objawów alergicznych, w szczególności u dzieci i osób starszych.

Grzyb na ścianie - zagrożenia

Życie w pomieszczeniu z pleśnią utrudnia funkcjonowanie alergikom. Negatywne skutki życia w takich miejscach obejmują ogólne zmęczenie, problemy z równowagą. Pleśnie podrażniają oczy i powodują wysypki na skórze. Powikłania długoterminowe mogą obejmować także niewydolność nerek. Najczęstsze zagrożenia związane z obecnością grzyba i pleśni to:

  • typowe reakcje alergiczne (kaszel, bóle głowy, wysypki), głównie u dzieci i u osób z osłabionym układem odpornościowym
  • zwiększenie ryzyka zachorowania na raka
  • uczucie ogólnego zmęczenia, przemęczenia
  • grzybice tkanki skórnej na skutek bezpośredniego kontaktu

OSUSZANIE BUDYNKÓW WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Odgrzybianie ścian przed malowaniem

Grzyby i pleśń, które pojawiają się w przestrzeniach mieszkalnych lub produkcyjnych, niosą ze sobą wiele zagrożeń. Pleśń w domach lub mieszkaniach stanowi zagrożenie dla zdrowia, powodując wiele chorób, w tym astmę lub alergie oraz wydzielają nieprzyjemny zapach. Malowanie pomieszczeń zawilgoconych może powodować wiele problemów i wyzwań. Jak przygotować zatem podłoże do malowania? Najlepsze efekty zapewni profesjonalne odgrzybienia ścian, które usunie grzyby, wilgoć i pleśń – skutecznie, na lata. Odgrzybianie ścian przed malowaniem z firmą Dryfast to gwarancja bezinwazyjnej usługi odgrzybiania na najwyższym poziomie.

Odgrzybianie ścian cena

Oczyszczanie ścian jest niezbędne, jeśli chcemy pozbyć się wilgoci z domu. Pleśń na ścianach nie tylko wygląda nieestetycznie, ale przede wszystkim szkodzi zdrowiu. Ile kosztuje odgrzybianie ścian? To zależy od kilku czynników, takich jak: obszar pleśni czy też lokalizacja pleśni. Im trudniej dostępna jest pleśń, tym wyższy może być koszt usługi.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.