ODGRZYBIANIE WARSZAWA

Odgrzybianie oraz usuwanie pleśni jest oferowane i realizowane przez naszą firmę wraz z procesem osuszania obiektu. Tworzenie się zarodników pleśni i grzybów zaczyna się już w siódmym dniu po zalaniu. Jeżeli mamy do czynienia z zalaniem podposadzkowym nie jesteśmy w stanie tego nawet zauważyć. Zarodniki pleśni i grzybów tworzą się również na ścianach w pomieszczeniach, w których następuje proces kondensacji wody i odkładanie się jej na powierzchniach, które mają temperaturę niższą od temperatury punktu rosy. Przekroczenie w pomieszczeniu optymalnych relacji pomiędzy temperaturą i wilgotnością powietrza, wraz ze zbyt zimną ścianą powoduje powstawanie na ścianie zarodników pleśni. Z podobnym efektem mamy do czynienia również w przypadku przekroczenia temperatury nieco wyższej określanej jako punkt powstawania pleśni w miejscach, w których nie ma przepływu powietrza np.. wnętrza szaf przesuwnych, ściany za meblami, obrazami, kanapą itp.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody.

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

ODGRZYBIANIE BUDYNKÓW, ŚCIAN, TYNKÓW

Istnieje wiele tysięcy różnych rodzajów grzybów pleśniowych, które dla nas są widoczne jako ciemne, czarne odcienie na ścianie, ale najgroźniejsze są te, które występują w stanie rozproszonym i są niewidoczne dla oka. Dlatego są one bardziej niebezpieczne i przy długotrwałym wdychaniu znacząco zwiększają ryzyko zachorowania i objawów alergicznych, w szczególności u dzieci i osób starszych.

GRZYB I PLEŚŃ MOGĄ WYWOŁAĆ NASTĘPUJĄCE ZAGROŻENIA:

  • typowe reakcje alergiczne (kaszel, bóle głowy, wysypki), głównie u dzieci i u osób z osłabionym układem odpornościowym
  • zwiększenie ryzyka zachorowania na raka
  • uczucie ogólnego zmęczenia, przemęczenia
  • grzybice tkanki skórnej na skutek bezpośredniego kontaktu

OSUSZANIE BUDYNKÓW WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Standard osuszania firmy Dryfast Sp. z o.o. określa zasady postępowania podczas przeprowadzania procesu osuszania, w którym osuszacz warstw izolacji wykorzystywany do osuszania warstw podposadzkowych jest wyposażony w specjalny trzy lub czterostopniowy system filtrujący. W systemie czterostopniowym ostatnim elementem systemu jest filtr HEPA H13 o specjalnej konstrukcji i bardzo dużej powierzchni, tak aby zapewnić domownikom maksymalną ochronę. Dodatkowo pracownicy firmy Dryfast Sp. z o.o. przeprowadzają pomiary parametrów powietrza i instalują w razie potrzeby dodatkowe urządzenia filtrujące.