...

Osuszanie dachów płaskich

Osuszanie dachów płaskich Warszawa

Osuszanie dachów płaskich odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu budynku w dobrym stanie. Kiedy dach jest wilgotny lub źle wykonany, może to prowadzić do wielu problemów, które mogą mieć poważne konsekwencje dla całej konstrukcji budynku. Jednym z najczęstszych problemów jest zalanie dachu podczas ulewnego deszczu, na skutek źle wykonanej lub uszkodzonej połaci dachu. Zbierająca się woda może przenikać przez uszkodzoną izolację, powodując poważne szkody wewnątrz budynku. Osuszanie dachów płaskich, jest niezbędnym procesem w konserwacji budynków.

Doświadczenie

Jesteśmy doświadczoną firmą, która działa w tej branży od wielu lat. Regularnie śledzimy najnowsze technologie i metody usuwania wilgoci z powietrza.

Techniczna kadra

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści o wieloletnim doświadczeniu.

Najlepszy sprzęt

Osiągamy nasze cele poprzez wykorzystanie sprzętu najwyższej jakości dostępnego na rynku oraz oferując gotowe rozwiązania i skuteczne metody.

Gwarancja

Zapewniamy pisemną gwarancję naszych usług oraz służymy pomocą w przygotowaniu dokumentacji dla firm ubezpieczeniowych.

Osuszanie dachów płaskich - dlaczego jest tak istotne

Brak reakcji na zalany płaski dach, może prowadzić do wnikania wody do wnętrza budynku. Woda z kolei może powodować uszkodzenia strukturalne, pleśń i wilgoć, co w następstwie może prowadzić do zniszczeń wewnętrznych ścian i sufitów. Ponadto wilgoć może sprzyjać rozwojowi mikroorganizmów, takich jak grzyby i pleśń, które mogą powodować problemy zdrowotne. Nieprzyjemny zapach to kolejny problem jaki generuje zalany dach.

 

Osuszanie dachów płaskich - korzyści

Woda zgromadzona w płaskim dachu może powodować wzrost kosztów energii, ponieważ wilgotna izolacja ma znacznie mniejszą skuteczność izolacyjną niż sucha izolacja. To z kolei prowadzi do wzrostu rachunków za ogrzewanie. Osuszanie dachów płaskich niesie wiele korzyści:

  • błyskawiczne przywrócenie stanu dachu płaskiego sprzed zalania
  • zapobieganiu powstawaniu zarodników pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia człowieka
  • zmniejszenie i usunięciu nieprzyjemnego zapachu po zalaniu
  • zastopowanie pogłębiających się szkód

 

Osuszanie zalanej izolacji dachu płaskiego

Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu osuszania dachów płaskich. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i dużej ilości specjalistycznego sprzętu do osuszania i wykonywaniu profesjonalnych pomiarów jesteśmy w stanie skutecznie osuszać płaski dach na wysokim poziomie usług. Bez względu na przyczynę powstania wilgoci, zajmujemy się osuszaniem wszelkiego rodzaju dachów –  w budynkach, domach, magazynach i różnego rodzaju obiektach.

Metody osuszanie dachu płaskiego

Poza ouszaniem dachów płaskich skutecznymi i bezinwazyjnymi metodami, zajmujemy się lokalizacją wycieków wody, wykrywaniem przecieków, wszelkich nieszczelności oraz wykonujemy badania kamerą termowizyjną. Wynajmujemy osuszacze: budowlane, przemysłowe oraz kondensacyjne. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne badania: pomiary wilgotności, pomiary powietrza, pomiary termowizyjne. Podchodzimy bardzo kompleksowo do każdego osuszania dachu płaskiego. Firma Dryfast stosuje bezpieczne metody osuszania oraz nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu w szybkim czasie zapobiegamy pogłębianiu się szkód. 

 

 

 

Osuszanie dachów płaskich Warszawa - cena

Koszt osuszenia dachów płaskich jest zależny od:

  • poziomu wilgotności dachu
  • powierzchni danego dachu
  • materiału budowlanego, który podlega suszeniu

 

Ze względu na różnorodność zleceń, podchodzimy do nich indywidualnie, ustalając na miejscu najlepsze metody suszenia dachu płaskiego oraz dokładny kosztorys pełnego procesu suszenia. Działamy na terenie Warszawy i okolic, osuszając dachy, różnego rodzaju budynki, w tym zakłady, firmy, biura, domy i mieszkania.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.