...

Osuszanie murów Warszawa

Osuszanie Murów Warszawa

Osuszanie murów Warszawa to jedna z wielu usług w ofercie firmy Dryfast Sp. z o.o. Osuszanie murów w budynkach, kamienicach lub obiektach przemysłowych wymagane jest najczęściej na skutek powodzi lub intensywnych opadów deszczu. Nasza działalność to wieloletnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie jakości naszych usług. Wykorzystujemy najlepszy sprzęt dopasowany do konkretnych metod osuszania.  Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji o naszej ofercie. 

Osuszanie murów Warszawa

Obecnie przy dużym nagromadzeniu budynków nawet średniej wielkości deszcz może powodować zalewanie garaży, klatek schodowych lub szachtów windowych. Wynika to z faktu, że większość kanalizacji deszczowej nie jest odpowiednio często konserwowana i udrażniana i nie jest w stanie przyjąć naraz dużej ilości wody opadowej. Obiekty takie należy możliwie szybko przywrócić do stanu sprzed szkody, gdyż jest to związane z niemożliwością korzystania z nich przez większą liczbę ludzi. Dodatkowo nadmiar wilgoci zalegającej w murach budynków szybko potrafi doprowadzić do rozwoju pleśni, grzybów i bakterii.

Sposoby osuszania murów

Duże powierzchnie dachów tworzą wielkie zlewnie, z których woda jest często przekierowywana do kanalizacji o niewystarczającej możliwości odbioru wody. Wtedy bardzo często dochodzi do dużych powierzchniowo zalań w budynkach prowadzących do dużego zawilgocenia murów i zawsze przeprowadza się proces osuszania kondensacyjnego wraz z wymuszeniem odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Każdy proces osuszania murów powinien być poprzedzony wykonaniem na obiekcie niezbędnych pomiarów parametrów substancji budowlanej tj. zawilgocenia ścian i posadzek oraz doborem odpowiedniej technologii. Do tego celu niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych, wiedzy i doświadczenia, jak w sposób nieuciążliwy przeprowadzić konieczne pomiary.

Osuszanie wilgoci Warszawa

Zdarza się także, że przyczyną pojawiania się wilgoci jest brak odpowiedniej izolacji termicznej ścian zewnętrznych lub też niewłaściwe jej wykonanie. Skutkiem tego jest sytuacja, w której zewnętrzne ściany budynku pozostają mocno wychłodzone, a na mur od wewnątrz oddziałuje ciepło pochodzące z ogrzewania budynku. Zetknięcie się zimnej przegrody z dużo wyższą temperaturą skutkuje tym, że na powierzchni ścian skrapla się para wodna. To z kolei sprawia, że w bardzo krótkim czasie na ścianach pojawia się i utrzymuje wilgoć. Wtedy osuszanie takich murów jest koniecznością.

Dlaczego osuszanie murów z Dryfast?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody.

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

Profesjonalne osuszanie murów Warszawa i okolice

Firma Dryfast specjalizuje się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. 

0 +

lat na rynku

0

specjalistów

0 +

realizacji rocznie

0

urządzeń

OSUSZANIE MURÓW WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Osuszanie murów cena

Zanim będziemy w stanie określić koszt osuszania musimy ustalić wiele czynników środowiskowych i na tej podstawie przygotowujemy ofertę dla naszej usługi. Zachęcamy do kontaktu a po zapoznaniu się ze szczegółami sporządzimy wycenę usługi.

Osuszanie murów Warszawa - firma Dryfast

Osuszanie murów, jak również profesjonalne i kompleksowe osuszanie każdego rodzaju lub typu obiektów budowlanych świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego, natomiast głównie w mieście Warszawa. Dryfast Sp. z o.o. oferuje profesjonalne osuszanie ścian poprzez szybkie przeprowadzenie procesu osuszania kondensacyjnego instalując na obiekcie specjalnie skonstruowane do tego celu profesjonalne, nowoczesne i wydajne osuszacze wraz z innymi urządzeniami towarzyszącymi. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu branżowym oraz nowoczesnych, bezpiecznych i energooszczędnych urządzeniach. Zbagatelizowanie zalania lub zawilgocenia może spowodować odrzucenie przez ubezpieczyciela roszczenia wypłaty odszkodowania. Szkoda będzie się powiększać, następować będzie degradacja mienia, a ewentualna późniejsza restytucja będzie trwała dłużej i będzie bardziej kosztowna. W takich przypadkach zalecane jest powierzenie rozwiązania problemu specjalistycznej firmie, która da gwarancję minimalizacji całkowitych kosztów.

Osuszanie Murów - Warszawa i okolice

Oferujemy osuszanie murów na terenie całej Warszawy. Osuszamy mury w takich dzielnicach Warszawy jak: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.