...

Ozonowanie pomieszczeń Warszawa

Ozonowanie pomieszczeń Warszawa

Firma Dryfast oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie dezynfekcji mieszkań i pomieszczeń biurowych za pomocą profesjonalnych generatorów ozonu.

Proces ozonowania polega na poddaniu powietrza wyładowaniu koronowemu w urządzeniu, co prowadzi w konsekwencji do wytworzenia atomowego reaktywnego tlenu, które następnie łączą się ze sobą tworząc ozon O3.

Ozonowanie pomieszczeń Warszawa

 Ozon jest związkiem bardzo agresywnym i łączy się z tlenem występującym w innych cząsteczkach powodując rozpad samych cząsteczek. Właśnie w ten sposób dezaktywowane są wirusy i bakterie, zarodniki pleśni i związki o nieprzyjemnych zapachach. Ozon łatwo się rozprzestrzenia w powietrzu i dezynfekuje również wszystkie znajdujące się w pomieszczeniu ciała stałe, powierzchnie mebli, blaty, ściany i podłogi. Nie jest również stabilny, po pewnym czasie rozpada się do tlenu i nie pozostawia po sobie żadnych szkodliwych śladów.

Ozon oddziaływuje na cząsteczki przenoszące zapachy powodując ich rozpad na inne, które nie są już nieprzyjemne, ale też nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia człowieka. Dodatkowym działaniem ozonu jest dezynfekcja powietrza, niszczenie bakterii i wirusów. Za pomocą generatorów ozonu można odkazić całe pomieszczenia, ponieważ wydmuchiwany ozon dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, do których nie można dotrzeć stosując inne mechaniczne metody czyszczenia.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody.

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

Ozonowanie mieszkań

Usługa ozonowania jest oferowana przez naszą firmę standardowo po zakończeniu usługi osuszania mieszkania, tak aby na końcu procesu likwidacji szkody mieszkanie lub lokal nadawał się do bezpiecznego zagospodarowania. Stosowane przez nas generatory ozonu niemieckiej firmy Trotec zapewniają szybką realizację ozonowania poprzez uzyskanie odpowiednich stężeń ozonu w pomieszczeniach, z drugiej jednak strony zwracamy uwagę, aby ten proces był przeprowadzany w sposób bezpieczny dla mieszkańców innych lokali. Bazując na naszym doświadczeniu staramy się ten proces przeprowadzić w sposób sprawny, szybki i ekonomiczny, tak aby efektem było oddanie w ręce właściciela lokalu bezpiecznego i bez nieprzyjemnych zapachów.

Ozonowanie pomieszczeń jest jednym z najlepszych środków dezynfekujących, a usługa ozonowania realizowana przez firmę Dryfast jest procesem bezpiecznym i nie wymaga stosowania dodatkowych środków chemicznych. Podczas ozonowania nasi pracownicy są zobowiązani do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, z uwagi na negatywny wpływ ozonu na zdrowie człowieka. Dlatego też stanowczo odradzamy wykonywanie ozonowania na własną rękę i zalecamy powierzenie tych specjalistycznych prac fachowej i doświadczonej firmie. Przypominamy, że dopuszczalne stężenie ozonu, na które może być narażony człowiek wynosi (0,1 ppm przez 8 godzin lub 0,3 ppm przez 15 minut) zgodnie z EPA (Amerykańska Organizacja Ochrony Środowiska), dlatego też nasi pracownicy są wyposażeni w niezbędne mierniki poziomu ozonu.

Ozonowanie Warszawa

Firma Dryfast oprócz ozonowania po procesach osuszania, świadczy usługi samego ozonowania w Warszawie i okolicach w celu dezynfekcji na takich obiektach jak:

  • mieszkania prywatne i obiekty biurowe
  • instytucje publiczne, szkoły, przedszkola
  • hotele, pensjonaty, sale konferencyjne
  • restauracje, kawiarnie
  • sale kinowe, sale zabaw i inne obiekty rozrywkowe
  • gabinety lekarskie, klubu fitness

Ozonowanie biur, ozonowanie gabinetów lekarskich powinno być przeprowadzane regularnie w celu dezynfekcji pomieszczeń i zmniejszanie zagrożeń przenoszenia bakterii. Z kolei ozonowanie szkół i ozonowanie przedszkoli, czyli obiektów, w których występują duże skupiska młodych ludzi, należy przeprowadzać również w sposób cykliczny. Zapobiegnie to roznoszeniu się bakterii i wirusów, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo zachorowań, jak też zneutralizuje np. w szatniach nieprzyjemny zapach. Firma Dryfast w swojej pracy korzysta z profesjonalnych urządzeń, co daje gwarancje uzyskiwania w pomieszczeniach odpowiednich stężeń, a nasi pracownicy mają w tym zakresie odbyte szkolenia organizowane przez producentów i duże własne doświadczenie. Gwarantujemy ze swojej strony rzeczywiste efekty naszej pracy.

OSUSZANIE BUDYNKÓW WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.