...

Osuszanie mieszkań Warszawa

Osuszanie Mieszkań Warszawa

Osuszanie mieszkań Warszawa to jedna z wielu specjalizacji firmy Dryfast Sp. z o.o. świadczonych z szerokiego spektrum oferty na osuszanie. Usługę osuszania mieszkania po zalaniu wykonujemy poprzez szybkie przeprowadzenie procesu osuszania podposadzkowego, instalując w mieszkaniu specjalnie skonstruowane do tego celu nowoczesne osuszacze warstw podposadzkowych, wraz z innymi urządzeniami towarzyszącymi. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu branżowym, oraz nowoczesnych, bezpiecznych i energooszczędnych urządzeniach.

Osuszanie mieszkania Warszawa

Osuszanie mieszkania jest konieczne w przypadku zalania podposadzkowego, z którym możemy mieć do czynienie w następujących przypadkach:

  • awaria instalacji przyłączeniowej wody w urządzeniach gospodarstwa domowego (przyłącze w pralce, zmywarce, lodówce lub nieszczelność instalacji wodnej lub kanalizacyjnej
  • awaria instalacji bezpośrednio w posadzce np. przewody CO lub ogrzewania podłogowego
  • awaria instalacji biegnących w ścianach w naszym mieszkaniu lub mieszkaniu sąsiada
  • zalanie na skutek nieszczelności dachu lub elewacji budynku

Osuszanie mieszkań Warszawa i okolice

W każdym ww. przypadku oprócz oczywistej potrzeby osuszania za pomocą osuszaczy kondensacyjnych należy przeprowadzić pomiary w celu stwierdzenia lub wykluczenia wody lub wilgoci po posadzką. Pozostawienie bowiem wody lub wilgoci pod posadzką powoduje tzw. szkody wtórne:

  • przenoszenie zawilgocenia na ściany i w efekcie pojawienie się zagrzybienia
  • pojawianie się wykwitów na ścianach, odspajanie się farby i tynku
  • rozpad warstwy izolacji pod posadzką, a w przypadku jastrychu anhydrytowego również samej posadzki
  • rozpoczęcie pod posadzką procesów gnilnych, tworzenie się zarodników grzybów i pleśni, które następnie wydostają się poprzez dylatacje przyścienne do pomieszczeń i powodują bardzo negatywny wpływ na zdrowie człowieka
  • rozwój wirusów i bakterii powoduje dodatkowo nieprzyjemny zapach i reakcje alergiczne

 

Osuszanie po zalaniu mieszkania warszawa

Zbagatelizowanie tego problemu w chwili jego wykrycia może spowodować odrzucenie przez ubezpieczyciela roszczenia wypłaty odszkodowania. Szkoda będzie się powiększać, a ewentualnej jej późniejsze usunięcie będzie trwało dłużej i będzie bardziej kosztowne. Przeprowadzenie tylko osuszania poprzez np. samodzielne wypożyczenie osuszacza kondensacyjnego nie ma tutaj najmniejszego sensu i jest tylko wyrzucaniem pieniędzy.

Osuszanie mieszkań po zalaniu Warszawa - dlaczego my?

Najlepszy sprzęt

Na co dzień pracujemy na najlepszym sprzęcie i korzystamy z najnowocześniejszych technologii osuszania pod posadzkowego.

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w osuszaniu budynków, przerobiliśmy wiele indywidualnych przypadków i mamy wypracowane własne, skuteczne metody.

Techniczna kadra

Ekipa naszych specjalistów od osuszania to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Cyklicznie bierzemy udział w szkoleniach w temacie nowych technologii osuszania.

Gwarancja

Proces naszego osuszania to najskuteczniejsza metoda na rynku. Dajemy gwarancję na nasze usługi. Pomagamy także z przygotowaniem dokumentacji dla ubezpieczyciela.

Osuszanie mieszkania po zalaniu cena

Cena usługi za osuszanie mieszkania po zalaniu to kwestia bardzo indywidualna i składa się na nią wiele czynników, które musimy najpierw zbadać i określić. Zapraszamy do kontaktu a nasi specjaliści po zapoznaniu się z problemem będą mogli zaproponować odpowiednia technologię i po oględzinach przygotować szczegółowy kosztorys dla danego przypadku.

Osuszanie mieszkań w Warszawie - nasza oferta

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Osuszanie mieszkania - pytania i odpowiedzi

Jesteśmy profesjonalną firmą i wszystkim zajmiemy się sami, prosimy jedynie o udostępnienie zalanych powierzchni i dostęp do energii elektrycznej. Szczegóły omawiany zawsze na konkretnym obiekcie.

Dysponujemy technologią osuszania, która jest aktualnie najbezpieczniejsza dla poszkodowanego ze specjalnym systemem filtracji i nic nie stoi na przeszkodzie, aby w osuszanym mieszkaniu mieszkać. Zawsze dobieramy odpowiednie urządzenia pod kątem wydajności i hałasu, a całą instalację przeprowadzamy tak, aby była możliwie mało uciążliwa.

Technologia adsorpcyjna polega na wtłaczaniu suchego powietrza pod posadzkę. Jest to stara technologia sprzed kilkunastu lat, która nie może być stosowana w wielu krajach europejskich np. w Niemczech. W Polsce nie ma na ten temat unormowania. Technologia wtłaczania powietrza pod posadzkę jest bardzo niebezpieczna dla mieszkańców, bowiem wylatujące powietrze spod posadzki zawiera patogeny grzybów, pleśni, bakterie, które potem rozprzestrzeniają się po całym mieszkaniu stwarzając zagrożenie chorobotwórcze. Po tygodniu od zalania zaczynają się pod posadzką procesy gnilne, a potem to wszystko ląduje w mieszkaniu. To Państwo oddychacie tym powietrzem przez wiele dni i to Państwo się trujecie, a nie firma która w ten sposób przeprowadza proces suszenia i nie likwidator ubezpieczeniowy, który sugeruje zawsze wariant najtańszy. Postawcie sobie Państwo pytanie na ile wyceniacie swoje zdrowie. Możemy oczywiście zrobić taką instalację, ale stanowczo ją odradzamy, alergicy, starsze osoby lub małe dzieci mogą ją boleśnie odczuć.

W 99% to oszustwo, niestety spotykane na rynku. Ta propozycja dotyczy zapewne osuszania poprzez wtłaczanie suchego powietrza po posadzkę. Każda substancja budowlana oddaje wilgoć poprzez swoją powierzchnię i w tak krótkim czasie można wysuszyć tylko powierzchniowo ściany i posadzki, miernik po 5 dniach pokaże, że jest sucho, a firma weźmie od Państwa pieniądze. Niestety po kolejnym tygodniu wilgoć z głębszych warstw znowu napłynie. Państwo wydacie pieniądze lub zlikwidujecie szkodę z ubezpieczycielem i będziecie w punkcie wyjścia. Substancja budowlana potrzebuje czasu aby wchłonąć wilgoć i potrzebuje czasu, aby ja oddać. Nie jesteśmy w stanie oszukać praw fizyki, jedynie co Państwu deklarujemy to optymalizację i realne przyspieszenie tego procesu. Nie powielajcie Państwo błędów, kupisz taniej kupisz dwa razy.

Prawdopodobnie firma była nierzetelna, skróciła proces suszenia, ale pracownicy tej firmy wiedzieli, że obiekt nie jest wysuszony więc zabronili instalacji listw, aby ściany i posadzka dalej same się miesiącami suszyły. Zalecamy zatem korzystanie z innych firm. Po naszych instalacjach osuszających klient może przystąpić do odnawiania mieszkania, malowania i instalacji listw. Wilgoć zabieramy z lokalu razem z maszynami.

Otrzyma Pan taką informację od nas wraz z protokołem z pomiarów w trakcie procesu suszenia, protokołem końcowym i gwarancją. Nasze protokoły wraz z graficzną prezentacją rozkładu wilgoci są czytelne nawet dla laika. Po naszych instalacjach nie będzie już potrzeby ponownego osuszania i można przystąpić do prac remontowych lub wykończeniowych.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.