...

Osuszanie piwnicy Warszawa

Osuszanie Piwnicy Warszawa

Osuszanie piwnicy Warszawa to jedna z wielu usług w ofercie firmy Dryfast Sp. z o.o. Osuszanie piwnicy jest często niezbędne w przypadku źle wykonanej izolacji budynku od gruntu. Wówczas przez nadmierną wilgotność mogą się w jej obrębie rozwijać niebezpieczne dla naszego zdrowia grzyby i bakterie. Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu i całym doskonaleniu jakości naszych usług. Korzystamy z najlepszego sprzętu i wiodących metod osuszania. Jesteśmy w stanie dopasować najlepsza metodę do danego przypadku. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji odnośnie naszej oferty.

Osuszanie piwnicy po zalaniu

Osuszanie piwnicy w większości przypadków jest bezpośrednim skutkiem powodzi lub zalania mieszkania po intensywnych opadach deszczu jak również bardzo częstym przypadkiem jest nieodpowiednie zabezpieczenie obiektu, domku przez wodami gruntowymi. Słaba lub nieszczelna izolacja prowadzi w konsekwencji do wchłaniania wilgoci przez fundamenty i podpiwniczenia, mamy wtedy do czynienia z tzw. podciąganiem kapilarnym wilgoci, która następnie już w substancji budowlanej jest transportowana do wyższych partii budynku. W takich przypadkach zaleca się przeprowadzenia procesu osuszania i poprawienia izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej fundamentów.

Osuszanie piwnicy od wewnątrz

Osuszanie piwnic po zalaniach koncentruje się na obniżeniu wilgotności powietrza w pomieszczeniach piwnic za pomocą osuszaczy kondensacyjnych, a następnie obniżeniu wilgotności piwnicy (ścian, murów, posadzki). Ponieważ pomieszczenia piwniczne są z reguły słabo ogrzewane, z niewielkimi możliwościami wentylacji pomieszczenia, istotne jest zastosowanie odpowiednich typów osuszaczy kondensacyjnych i wsparcie osuszania kondensacyjnego przez wymuszenie dość dużej cyrkulacji powietrza. Czasami możliwe jest przyspieszenie osuszania poprzez punktowe zastosowanie promienników podczerwieni. Aby dobrać technologię suszenia należy przeprowadzić niezbędne pomiary poprzedzające sam proces osuszania, do tego celu niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych, wiedzy i doświadczenia, jak w sposób nieuciążliwy takie pomiary przeprowadzić.

Osuszanie piwnic

Ściany piwnicy, które znajdują się zwykle częściowo poniżej poziomu gruntu nie mają możliwości oddania wilgoci na zewnątrz, więc nie może nastąpić proces samoistnego osuszania substancji budowlanej, nawet w dłuższej perspektywie czasowej. Pozostawienie wilgotnych ścian piwnic powoduje tzw. szkody wtórne:

 • przenoszenie zawilgocenia na ściany i w efekcie pojawienie się zagrzybienia
 • pojawianie się wykwitów na ścianach, odspajanie się farby i tynku
 • rozpoczęcie procesów gnilnych, tworzenie się zarodników grzybów i pleśni, które przenikają do pozostałych pomieszczeń i powodują bardzo negatywny wpływ na zdrowie człowieka
 • rozwój wirusów i bakterii powoduje dodatkowo nieprzyjemny zapach i reakcje alergiczne
 • brak możliwości korzystania z piwnic, gdyż duże zawilgocenie i nieprzyjemny zapach wpływa negatywnie na przechowywane tam przedmioty.

Osuszanie Piwnicy Warszawa - dlaczego my?

Doświadczenie

Pomimo wieloletniej działalności stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz jakość usług.

Techniczna kadra

Naszą firmę opieramy na wieloletnich specjalistach z branży osuszania.

Najlepszy sprzęt

Stale aktualizujemy nasz park maszynowy aby na bieżąco zapewniać jak najlepsze rezultaty.

Gwarancja

Wszystko to składa się na wysoką jakość usług, na którą zawsze dajemy gwarancję.

Osuszanie piwnicy cena

Zanim będziemy w stanie okreslić nawet orientacyjny koszt osuszania musimy zbadać wiele czynników środowiskowych i na tej podstawie przygotowujemy ofertę dla naszej usługi. Zachęcamy do kontaktu a po zapoznaniu się z problemem będziemy mogli sporządzić wycenę usługi.

Osuszanie piwnicy z wilgoci

20150824_115537-1-768x1024
 • powodzi, gdzie część budynku, w tym piwnice, pozostaje przez pewien czas pod wodą
 • awarii rurociągów ciśnieniowych większych średnic, tranzytowych lub na przyłączach do budynków
 • awarii instalacji wewnątrz budynku na wyższych piętrach lub instalacji pionowych, gdzie woda spływa i zalewa wszystkie powierzchnie poniżej
 • zaniedbania budynku, kamienicy, które na skutek słabej izolacji i długiego okresu czasu (co najmniej kilkadziesiąt lat) kapilarnie wchłaniały wilgoć
 • wysokiego poziomu wód gruntowych, brak drenażu i nieodpowiednie wykonanie izolacji fundamentów

Osuszanie piwnicy po zalaniu Warszawa

Przeprowadzenie odpowiedniego procesu osuszania daje następujące korzyści:

 • szybkie przywrócenie stanu piwnicy do normy i możliwość jej normalnego użytkowania
 • zatrzymanie procesu degradacji substancji budowlanej
 • zapobieganiu powstawaniu zarodników pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia człowieka
 • zmniejszeniu i usunięciu nieprzyjemnego zapachu

OSUSZANIE PIWNICY WARSZAWA - NASZA OFERTA

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

Osuszanie piwnic Warszawa - firma Dryfast

osuszanie-piwnic-dryfast-realizacje-1-788x1024

Oferujemy kompleksowe osuszanie piwnicy po zalaniu jak również osuszanie innych obiektów budowlanych takich jak mieszkania lub domy w mieście stołecznym Warszawa i na terenie całego województwa mazowieckiego. Firma Dryfast Sp. z o.o. oferuje sprawne przeprowadzenie procesu osuszania całego obiektu instalując na obiekcie specjalnie skonstruowane do tego celu profesjonalne, nowoczesne i wydajne osuszacze wraz z wentylatorami i w razie potrzeby nagrzewnicami, promiennikami i innymi urządzeniami towarzyszącymi. W razie konieczności gwarantujemy również kompleksowe przeprowadzenie procesu:

 • osuszania ścian i murów
 • osuszania posadzki i warstw izolacji po posadzką

Całość procesu osuszania kończymy przeprowadzając ozonowanie i neutralizację w ten sposób zarodniki grzybów, pleśni i nieprzyjemnego zapachu. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu branżowym, oraz nowoczesnych, bezpiecznych i energooszczędnych urządzeniach.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.