...

Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Oferujemy usługi profesjonalnego i dokładnego osuszania podposadzkowego w Warszawie, całym woj. mazowieckim, a także na terenie całej Polski. Usuwamy szkody, jakie wywołało zalanie i dokładnie osuszamy wszystkie warstwy pod posadzką. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły.

Osuszanie podposadzkowe w Warszawie
Osuszanie warstw pod podłogą
Warszawa i woj. mazowieckie

Osuszanie podposadzkowe - kiedy jest konieczne?

Osuszanie podposadzkowe jest niezbędne w przypadku zalania podposadzkowego, z którym możemy mieć do czynienie w następujących przypadkach:

  • awaria instalacji przyłączeniowej wody w urządzeniach gospodarstwa domowego (przyłącze w pralce, zmywarce, lodówce lub nieszczelność instalacji wodnej lub kanalizacyjnej)
  • awaria instalacji bezpośrednio w posadzce, np. przewody CO lub ogrzewania podłogowego
  • awaria instalacji biegnących w ścianach w naszym mieszkaniu lub mieszkaniu sąsiada
  • zalanie na skutek nieszczelności dachu lub elewacji budynku

Pomiar wilgotności posadzki

W każdym ww. przypadku, oprócz oczywistej potrzeby osuszania za pomocą osuszaczy kondensacyjnych, należy przeprowadzić pomiary w celu stwierdzenia lub wykluczenia wilgoci po posadzką. Pozostawienie wody lub wilgoci w warstwach podposadzkowych powoduje tzw. szkody wtórne:

  • przenoszenie zawilgocenia na ściany i w efekcie pojawienie się zagrzybienia
  • pojawianie się wykwitów na ścianach, odspajanie się farby i tynku
  • rozpad warstwy izolacji pod posadzką, a w przypadku jastrychu anhydrytowego również samej posadzki
  • rozpoczęcie pod posadzką procesów gnilnych, tworzenie się zarodników grzybów i pleśni, które następnie wydostają się poprzez dylatacje przyścienne do pomieszczeń i powodują bardzo negatywny wpływ na zdrowie człowieka
  • rozwój wirusów i bakterii powoduje dodatkowo nieprzyjemny zapach i reakcje alergiczne

Osuszanie podposadzkowe Warszawa - firma Dryfast

Konieczność osuszania podposadzkowego może być stwierdzona poprzez sprawdzanie wilgotności posadzki i przeprowadzenie niezbędnych pomiarów parametrów substancji budowlanej tj. zawilgocenia ścian, posadzek, oraz warstw podposadzkowych. Do tego celu niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych, wiedzy i doświadczenia, jak w sposób nieuciążliwy z możliwie niewielką ingerencją w substancje budowlaną przeprowadzić konieczne pomiary.

W przypadku zalania podposadzkowego jako firma Dryfast oferujemy szybkie przeprowadzenie procesu osuszania podposadzkowego – instalujemy w tym celu specjalnie skonstruowane nowoczesne osuszacze warstw podposadzkowych, wraz z innymi urządzeniami towarzyszącymi. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu branżowym, oraz nowoczesnych, bezpiecznych i energooszczędnych urządzeniach.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej działalności w branży jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami osuszania

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem

Najlepszy sprzęt

Korzystamy z najlepszego dostępnego sprzętu na rynku i na każdy przypadek zalania mamy gotowe rozwiązania i metody

Gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję oraz pomagamy także przygotować dokumentację dla ubezpieczalni

Osuszanie podposadzkowe Warszawa - ubezpieczenie

Posadzki tworzone są z materiałów, które powodują, że nie da się ich osuszyć w sposób naturalny. Zbagatelizowanie tego problemu w chwili jego wykrycia może spowodować odrzucenie przez ubezpieczyciela roszczenia wypłaty odszkodowania. Szkoda będzie się powiększać, a ewentualnej jej późniejsze usunięcie będzie trwało dłużej i będzie bardziej kosztowne. Przeprowadzenie tylko osuszania poprzez np. samodzielne wypożyczenie osuszacza kondensacyjnego nie ma tutaj najmniejszego sensu.

Ile trwa osuszanie podposadzkowe?

Na czas trwania osuszania podposadzkowego może wpływać wiele czynników – po jakim czasie od zalania zaczęto osuszanie, jak dużo wilgoci dostało się do warstw podpodłogowych, jak szerokie są szczeliny dylatacyjne, jaki był powód zalania i skąd woda doszła do warstw pod posadzką, a także jak gruba warstwa izolacji znajduje się pod podłogą. Standardowo czas osuszania podposadzkowego nie powinien wynieść więcej niż trzy tygodnie, a często trwa nawet do dwóch tygodni.

 

Osuszanie podposadzkowe cena

Koszt realizacji usługi osuszania podposadzkowego jest zależny od kilku różnych czynników, m. in. od stopnia zalania, obszaru wymagającego osuszenia oraz od czasu poświęconego na osuszenie. Chętnie przygotujemy dokładną wycenę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami.

Osuszanie podposadzkowe Warszawa - Oferta firmy Dryfast

Specjalizujemy się w skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, osuszaniem obiektów budowlanych i przemysłowych, domów, kamienic, mieszkań. Osuszanie całych kompleksów oraz obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej takich jak urzędy, szkoły czy przedszkola.

OSUSZANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
MURÓW, ŚCIAN, TYNKÓW
GARAŻY, PIWNIC
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

OSUSZACZE WYNAJEM

DOMOWE
BUDOWLANE
PRZEMYSŁOWE
KONDENSACYJNE

LOKALIZACJA WYCIEKÓW

LOKALIZACJA WYCIEKÓW WODY
WYKRYWANIE PRZECIEKÓW
WYKRYWANIE NIESZCZELNOŚCI
BADANIE KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

ODGRZYBIANIE

BUDYNKÓW, DOMÓW, MIESZKAŃ
ŚCIAN, MURÓW
USUWANIE PLEŚNI
OZONOWANIE ŚCIAN

WYPOŻYCZALNIA

NAGRZEWNICE
WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
MIERNIKI

POMIARY

POMIARY WILGOTNOŚCI
POMIARY POWIETRZA
POMIARY TERMOWIZYJNE
BADANIA TERMOWIZYJNE

specjalistów
0
lat na rynku
+ 0
urządzeń
0
realizacji w roku
0

Jesteśmy firmą Dryfast i wyróżnia nas ciągłe podnoszenie jakości naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, inwestujemy w szkolenia krajowe i międzynarodowe u producentów urządzeń, jak również w specjalistyczny sprzęt do osuszania. Dokładnie lokalizujemy wycieki i osuszamy, zajmujemy się także wynajmem osuszaczy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Współpraca z naszą firmą jest bezpieczna i nieuciążliwa. Oferujemy swoje usługi również w przypadku konieczności przeprowadzenia audytu i pomiarów budowlanych. W ich zakres wchodzą badania termowizyjne, pomiary zanieczyszczenia powietrza oraz oczywiście sprawdzenie wilgotności budynków. Z naszej oferty korzystają w głównej mierze klienci indywidualni, instytucjonalni, przemysłowi oraz zarządcy nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy!

Osuszanie podposadzkowe Warszawa - wynajem osuszaczy

Oferujemy także wynajem osuszaczy na terenie Warszawy, woj. mazowieckiego i w całym kraju. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych, przemysłowych i zarządców nieruchomości. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz kompleksowe doradztwo podczas dobierania konkretnych urządzeń. Po naszej stronie także jest transport i szkolenie dotyczące obsługi urządzenia.

Dysponujemy nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem sprzętowym umożliwiającym nam szybką realizację usługi dla najbardziej wymagających klientów.

Osuszanie podposadzkowe Dryfast Sp. z o.o.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy Dryfast. Mamy ponad 20 lat doświadczenia, korzystamy z nowoczesnego sprzętu i oferujemy atrakcyjne ceny. Z nami można mieć pewność, że osuszanie podposadzkowe zostanie wykonane dokładnie i skutecznie. Oferujemy usługi osuszania podposadzkowego w Warszawie i okolicach, ale także na terenie całego woj. mazowieckiego.

Zapraszamy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.