...

Zadymianie przewodów rurowych

Zadymanie przewodów rurowych Warszawa

Firma Dryfast oferuje usługę zadymiania przewodów rurowych, która polega na wprowadzenia dymu do sieci kanalizacyjnej w celu zidentyfikowania ewentualnych wycieków, nieszczelności lub blokad. Dym, który jest wprowadzany do sieci kanalizacyjnej, jest łatwo widoczny i pozwala na wizualne śledzenie drogi, którą przebiega. Dzięki temu możliwe jest szybkie i precyzyjne zlokalizowanie potencjalnych problemów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi wykwalifikowani specjaliści, dobiorą odpowiednie metody pracy tak, aby osiągnąć zamierzony efekt przy jak najmniejszej ingerencji w instalację.

 

Doświadczenie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie i metody odwilżania powietrza.

Techniczna kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów posiadających wiele lat doświadczenia.

Najlepszy sprzęt

Wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt dostępny na rynku i posiadamy gotowe rozwiązania i metody dla każdego przypadku zalania.

Gwarancja

Oferujemy pisemną gwarancję naszych usług oraz udzielamy pomocy w przygotowaniu dokumentacji dla firm ubezpieczeniowych.

Zadymianie kanalizacji Warszawa

Firma Dryfast oferuje kompleksową diagnostykę różnych rodzajów budynków na terenie Warszawy i okolic. Jeden z aspektów naszej pracy to testy zadymiania pod ciśnieniem. Posiadamy różne rodzaje urządzeń do zadymiania, co pozwala nam przeprowadzać diagnostykę różnych rodzajów budynków oraz instalacji:

  • kanalizacyjnych
  • wodociągowych
  • wentylacyjnych 
  • innych przewodów technologicznych

Zadymianie przewodów rurowych - na czym polega?

Jest to metoda która daje możliwość wykrywać trudne w lokalizacji i niewielkie nieszczelności. Aby móc skorzystać z tej techniki, niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. W tym przypadku niezbędny jest profesjonalny generator dymu. Generuje on gęsty dym, który jest wstrzykiwany pod niewielkim ciśnieniem do rur kanalizacyjnych i szybko rozprzestrzenia się po całym systemie, wydobywając się na zewnątrz przez studzienki rewizyjne, kratki, a także przez ewentualne nieszczelności. Oczywiście dym jest bezwonny, nietoksyczny i całkowicie bezpieczny dla środowiska, ludzi i zwierząt. W niektórych sytuacjach można również skorzystać z siarkowych świateł dymnych, które oprócz efektów wizualnych pomagają specjalistom odkryć miejsca nieszczelności za pomocą węchu.

Zadymianie kanalizacji - kiedy warto wykonać?

 
Zadymianie rur kanalizacyjnych jest zalecane w różnych sytuacjach. Głównym powodem użycia generatora jest wykrycie nieszczelności w odpływie, aby określić miejsce wycieku wody. Nieszczelności to nie tylko dziury i uszkodzone rury, ale także drobne wycieki, które są trudne do zidentyfikowania. Szczególnie trudno je zauważyć podczas inspekcji kanalizacji za pomocą kamery, ponieważ często problemem jest brak odpowiednich uszczelek. Zadymianie możemy używać nie tylko do wykrywania wycieków i usterek w rurach kanalizacyjnych. Zadymianie jest również skuteczne w usuwaniu nielegalnych przyłączy oraz lokalizowaniu niezgodnych z prawem podłączeń wód deszczowych i drenażowych.

Zadymianie przewodów rurowych - cena

Cena badania z wykorzystaniem zadymiania przewodów rurowych opiera się na kosztorysie, który indywidualnie ustalamy dla danego zlecenia i klienta. Jest ona uwarunkowana rodzajem awarii oraz stopniem skomplikowania zlecenia. Stosujemy badania szczelności barwnikami na terenie Warszawy oraz pobliskich miast, takich jak: Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.