OSUSZACZE KONDENSACYJNE
Wynajem Warszawa

Osuszacz kondensacyjny zwany też osuszaczem zimnym jest podstawowymi urządzeniami wykorzystywanymi podczas procesów osuszania posadzek, ścian, całych mieszkań i budynków, a także hal magazynowych i przemysłowych. W ofercie firmy Dryfast Sp. z o.o. dostępne są osuszacze o różnych zakresach wydajności, tak aby optymalnie kosztowo i technologicznie dobrać odpowiedni osuszacz powietrza do potrzeb klienta. Wynajmujemy osuszacze kondensacyjne oraz domowe, budowlane i przemysłowe jak również urządzenia typu np. wentylatory z dowozem i przeszkoleniem klienta z zakresu obsługi.

W naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze dostępne technologie i aktualną wiedzę dotyczącą najlepszych europejskich praktycznych rozwiązań i w odróżnieniu do innych firm łączymy następujące elementy:

  • ekonomiczność procesu osuszania - usługa jest możliwie szybka i tania, oraz małoinwazyjna
  • minimalizacją uciążliwości, poprzez obniżenie hałasu i zmniejszenie niezbędnych czynności ingerencji w substancję budowlaną
  • negatywnego wpływu na zdrowie człowieka, dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, urządzeń filtrujących i referencyjnych pomiarów.

Wynajem Osuszaczy Powietrza

Konstrukcja i zasada pracy osuszacza kondensacyjnego przypomina domową lodówkę lub klimatyzację w samochodzie. Najważniejszym elementem osuszacza kondensacyjnego jest układ chłodniczy wyposażony w sprężarkę, dzięki której możliwe jest uzyskanie kondensacji przepływającego przez osuszacz powietrza na parowniku (zimnym elemencie), o temperaturze poniżej tzw. punktu rosy.

Schematyczna budowa osuszacza kondensacyjnego:

Osuszacze powietrza kondensacyjne znajdują zastosowanie w temperaturach dodatnich, realnie od +5 st. C do +35 st. C, przy czym im wyższa jest temperatura tym wyższa jest też wydajność osuszania tj. ściągania wilgoci z powietrza i substancji budowlanej. W niższych temperaturach należy już stosować osuszacze adsorpcyjne, a w przypadku konieczności osuszania w temperaturach powyżej 35 st. C prosimy o obowiązkowa konsultację z naszym biurem.

Oferta na wynajem osuszaczy kondensacyjnych firmy Dryfast Sp. z o.o. obejmuje:

  • osuszacze domowe
  • osuszacze do prac wykończeniowych
  • osuszacze budowlane
  • osuszacze przemysłowe

Wynajmujemy urządzenia na minimalny okres 3 dni, oraz proponujemy specjalne warunki rabatowe w przypadku wynajmu większej ilości urządzeń lub wynajmu na dłuższy okres czasu. Zamówienia można składać kontaktując się z naszym biurem lub za pośrednictwem strony www.rentol.pl, na którym dostępna jest kompletna oferta naszych urządzeń.